Pokój 2-osobowy

WILLA KRISTINA

Klimatyczny pokój dwuosobowy, w którym zadbaliśmy o nastrojową atmosferę. Wyposażony w wygodne łoże małżeńskie lub dwa łóżka mobilne z możliwością złączenia. Pokój posiada łazienkę z kosmetykami i suszarką, TV LCD, powitalny zestaw kawowo-herbaciany oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Część pokoi posiada również balkon.

Pokój 3-4 osobowy

WILLA KRISTINA

Wygodny pokój 3-4osobowy o pow. ok. 18m2 może przyjąć rodzinę 4osobową. Wyposażony jest w łoże małżeńskie lub dwa łóżka mobilne z możliwością dowolnej konfiguracji, oraz dodatkową rozkładaną sofę o szerokości 130cm, na której komfortowo wyśpi się zarówno osoba dorosła jak i dwójka dzieci. Pokój posiada łazienkę z zestawem kosmetyków i suszarką, TV LCD, powitalny zestaw kawowo-herbaciany, oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Większość pokoi posiada balkon.

Studio 4-osobowe

WILLA KRISTINA

Studio dwu-pokojowe z balkonem. Składa się z pokoju dziennego wyposażonego w dwuosobowy narożnik rozkładany na którym wyśpią się dwie dorosłe osoby, oraz z sypialni z łóżkiem małżeńskim. Pokój posiada łazienkę z zestawem kosmetyków i suszarką, TV LCD, powitalny zestaw kawowo-herbaciany, oraz dostęp do bezprzewodowego internetu.

Studio 5-osobowe

WILLA KRISTINA

Dwupoziomowe studio rodzinne dla max 6osób. Składa się z części dziennej z rozkładaną sofą o szer. 150cm, na której wygodnie wyśpią się dwie osoby dorosłe, części sypialnianej z łóżkiem małżeńskim, oraz dodatkowego pokoju mansardowego z dwoma łóżkami. Jak każdy z naszych pokoi posiada łazienkę z zestawem kosmetyków i suszarką, TV LCD, powitalny zestaw kawowo-herbaciany, oraz dostęp do bezprzewodowego internetu.

Studio 6-osobowe

WILLA KRISTINA

Największe powierzchniowo studio rodzinne. Składa się z pokoju dziennego z dużą rozkładaną sofą o szer. 180cm, na której wygodnie wyśpią się dwie osoby dorosłe, części sypialnianej z łóżkiem małżeńskim, oraz antresoli z miejscem do spania dla dwóch osób. Jak każdy z naszych pokoi posiada łazienkę z zestawem kosmetyków i suszarkę, TV LCD, powitalny zestaw kawowo-herbaciany oraz dostęp do bezprzewodowego internetu.

PFR