Szklarska Poręba
(75) 717 28 08
Cennik Oferty Specjalne Rezerwacja
VoucherZrób Prezent

O Nas

Jeżeli szukają Państwo miejsca, aby spokojnie wypocząć zapraszamy do naszej Willi, położonej w malowniczej miejscowości - Szklarska Poręba.

Niezaprzeczalnym atutem naszego obiektu jest jego atrakcyjne położenie zapewniające szybkie i bezpieczne dojście i dojazd do strategicznych miejsc Szklarskiej Poręby. Do centrum mamy tylko 300 m, PKP 300 m, a do najbliższego wyciągu tylko 50m.

 W naszym nowowybudowanym obiekcie oferujemy Państwu przestronne pokoje oraz apartamenty  o wysokim standardzie, z łazienkami, TV-sat, bezprzewodowym internetem, większość z balkonami, w których dbamy o nastrojową atmosferę.  Posiadamy również monitorowany parking na samochody.

 KRISTINA Spa stanowi idealne miejsce do spędzenia: urlopu, zorganizowania spotkań biznesowych, integracyjnych, szkoleń, konferencji, organizacji imprez okolicznościowych lub rodzinnych. Zapraszamy na pobyty indywidualne i grupowe, wczasowe i weekendowe.

Dla grup zorganizowanych oferujemy atrakcyjne zniżki oraz zapewniamy profesjonalną obsługę przewodnicką. Organizujemy również wycieczki do Pragi, Skalnego Miasta, Drezna, oraz po okolicy.

  • O Nasopis zdjecia
  • O Nasopis zdjecia
  • O Nasopis zdjecia
  • O Nasopis zdjecia